Re:biznes

Zbliża się wieczór Lady Business Awards. Weź udział – tutaj znajdziesz szczegóły

1 grudnia 2023 roku w teatrze 6. piętro w Warszawie odbędzie się wieczór Lady Business
Lady Business Awards

1 grudnia 2023 roku w teatrze 6. piętro w Warszawie odbędzie się wieczór Lady Business Awards. Podczas wydarzenia przedsiębiorcze kobiety już po raz siódmy otrzymają wyróżnienia za swoją działalność biznesową. Wydarzeniu będzie towarzyszyć spektakl teatralny [Things We Do for] LOVE.

7 edycja Lady Business Awards

Tegoroczna odsłona Lady Business Awards to już siódma edycja plebiscytu, skierowanego do przedsiębiorczych właścicielek firm z całej Polski oraz członkiń społeczności Lady Business Club.

Zapisy do niej zostały zamknięte 8 listopada 2023 roku. A już niebawem, bo 1 grudnia 2023 roku, organizatorzy oficjalnie ogłoszą wyniki i wręczą statuetki.

Nagrody otrzymają:

  • +2 Laureatki w kategorii „Wsparcie i Inspiracja” wybrane przez członkinie społeczności LBC na podstawie ankiety.
  • +4 Laureatki w kategorii „Przedsiębiorcza Kobieta to Ty” wyłonione przez kapitułę, w której zasiadają ludzie ze świata biznesu i mediów.
Lady Business Awards 2023

Organizator plebiscytu

Bezpłatny plebiscyt dla właścicielek firm organizowany jest przez Fundację LBC nieprzerwanie od 2017 roku. Laureatkami plebiscytu zostało już 37 przedsiębiorczych kobiet, wybranych przez kapitułę LBA.

Do kapituły LBA zapraszani są doświadczeni przedsiębiorcy, eksperci w swoich dziedzinach, członkinie LBC oraz ciekawe osobowości ze świata biznesu, nauki i mediów.

Wygrana to prestiżowe podsumowanie działalności, ale też inspiracja do zmian i rozwoju swojego biznesu. To wzmocnienie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku kobiety biznesu, a także potwierdzenie wysokiej pozycji firmy i jej wiarygodności.

Weź udział w Lady Business Awards

Jeśli chcesz wziąć udział w Lady Business Awards, możesz to zrobić. Wystarczy, że odwiedzisz tę stronę, wykupisz bilet i zarezerwujesz miejsce. A dlaczego warto?

Biorąc udział w wydarzeniu, będziesz:

  • celebrować wspólnie sukcesy,
  • poznać osobiście nagrodzone laureatki i wyróżnione kobiety biznesu,
  • nawiązać biznesowe relacje z ponad 300 osobami biorącymi udział w wydarzeniu,
  • pobyć w gronie osób, które myślą podobnie,
  • podsumować swoje działania w 2023 roku,
  • spędzić wspaniały i wyjątkowy wieczór w szczególnej oprawie,
  • obejrzeć premierowy spektakl [Things We Do for] LOVE grany przez Joannę Liszowską, Annę Dereszowską, Lesława Żurka i Marka Kalitę.

Patronem medialnym wydarzenia jest Rebiznes.pl.

Lady Business Awards 2023

Autor

Re:biznes to serwis z newsami, wywiadami i poradnikami dla soloprzedsiębiorców, którzy szukają informacji, jak przekuć wiedzę i umiejętności w cyfrowe produkty i usługi.
Udostępnij
Przeczytaj również