Re:biznes

EFL uruchamia marketplace dla freelancerów. Wyleasingujesz smartfona i inny drobny sprzęt

Do kogo skierowana jest Vendora.pl?Na jakich zasadach nabędziesz tu sprzęt? Czytaj, żeby się przekonać.
Radosław Woźniak, prezes EFL Leasing

EFL Leasing, będący częścią międzynarodowej Grupy Credit Agricole, uruchamia Vendora.pl – marketplace B2B, w którym przedsiębiorcy i freelancerzy kupią lub wyleasingują potrzebny sprzęt.

Dla kogo jest Vendora.pl?

Vendora.pl to marketplace B2B skierowany do przedsiębiorców, przede wszystkim do jednoosobowych działalności gospodarczych i freelancerów. Na platformie w pierwszej kolejności będzie dostępny drobny sprzęt, na który zapotrzebowanie zgłaszają mali przedsiębiorcy, specjaliści z wielu branż i zdalni podwykonawcy.

Oprócz ekologicznych środków transportu, takich jak rowery elektryczne czy hulajnogi, mowa również o komputerach i laptopach, telefonach, tabletach, smartwatche’ach, drukarkach, słuchawkach, monitorach i klawiaturach. Następnie do oferty Vendora.pl dołączą maszyny i urządzenia.

Co ważne, za pośrednictwem Vendora.pl sprzęt można albo kupić, albo wyleasingować. W obu przypadkach proces odbywa się zdalnie, co jest możliwe dzięki wideoweryfikacji i wykorzystaniu podpisu kwalifikowanego, wydanego przy wsparciu doradcy EFL.

Nowe miejsce sprzedaży

EFL zwraca uwagę, że ważnym celem projektu jest stworzenie miejsca nie tylko dla kupujących, ale także dla dostawców, którzy będą mogli oferować swoje produkty. Vendora.pl to nowy kanał sprzedaży dla firm nieobecnych do tej pory w internecie.

Wszystkie narzędzia potrzebne do obsługi są dostępne w panelu sprzedającego na platformie, co ma ułatwić stawianie pierwszych kroków w sprzedaży online.

Platforma umożliwia także integracje biznesowe pomiędzy użytkownikami, którzy poprzez możliwość sprzedaży i zakupu na Vendora.pl będą budować swoją sieć kontaktów biznesowych.

Autor

Pressroom to dział, w którym znajdziesz informacje prasowe, czyli komunikaty prasowe udostępnione redakcji. Chcesz umieścić swoją informację prasową, napisz na redakcja@rebiznes.pl.
Udostępnij
Przeczytaj również