Re:biznes

Beast Rent wchodzi na polski rynek. Pomoże wypożyczyć Teslę

Zmieniające się trendy konsumenckie i wymagania klientów sprawiają, że oblicze mobilności zdecydowanie obiera kurs w

Zmieniające się trendy konsumenckie i wymagania klientów sprawiają, że oblicze mobilności zdecydowanie obiera kurs w kierunku ekologii, wygody i elastyczności. Konsumenci, chcący żyć w zgodzie z planetą, a jednocześnie poruszać się komfortowymi pojazdami mają teraz na to szansę, dzięki wchodzącemu na polski rynek startupowi Beast Rent.

Estońska firma, powstała w alternatywie do tradycyjnych wypożyczalni pojazdów, oferując swoim użytkownikom samochody marki Tesla, dostępne za pomocą kilku kliknięć w aplikacji, bez dodatkowych dokumentów, opłat za przekraczanie granic kraju czy konieczności odbierania pojazdu w wyznaczonym punkcie.

Niezależnie czy podróżujemy turystycznie czy biznesowo, często rozważamy skorzystanie z ofert wypożyczalni samochodów. Pojazd czekający na nas w mieście będącym celem naszej podróży jest zawsze gwarantem większego komfortu, a także niezależności i idącej za nią punktualności, co jest szczególnie ważne w przypadku podróży służbowych. W przypadku wycieczki turystycznej, pozwala nam nie ograniczać się do rozkładu jazdy komunikacji publicznej, czy szukania alternatywnych sposobów dotarcia w wybrane miejsca, szczególnie te pod miastami.

Z drugiej strony, wielu osobom wypożyczenie samochodu kojarzy się z wieloma trudnościami, takimi jak znacząca ilość dokumentów do przejrzenia i wypełnienia, konieczność fizycznej wizyty w punkcie wypożyczalni w celu odbioru kluczyków, czy dodatkowe opłaty za przekroczenie określonych stref lub granic kraju.

Właśnie w odpowiedzi na opisane wyżej trudności i wyzwania, powstał estoński startup Beast Rent, który po udanym przyjęciu na siedmiu europejskich rynkach, takich jak m.in. Finlandia, Łotwa i Austria, zdecydował się wejść na polski rynek i zaoferować w naszym kraju ekologiczną opcję najmu samochodów premium.

– W Beast od samego początku staramy się odpowiedzieć naszą ofertą na potrzeby i wymagania współczesnych konsumentów. Zapewniamy najwyższej jakości usługę wynajmu elektrycznych samochodów marki Tesla, dostępnych dla użytkownika w postaci kilku kliknięć w naszej przyjaznej oraz intuicyjnej aplikacji, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, niezależnie od długości i celu najmu, jesteśmy w stanie zapewniać naszym klientom bardziej przyjemne i przyjazne dla środowiska doświadczenia z podróży – komentuje Anna-Maria Mikaberidze, CEO Beast Rent.

– Co więcej, w naszym modelu subskrypcyjnym, w odróżnieniu od konwencjonalnych wypożyczalni, nie wymagamy skomplikowanych formalności papierowych ani bezpośrednich spotkań w celu przekazania kluczy – wystarczy smartfon, by otworzyć pojazd lub zarezerwować jego odbiór w dowolnie wskazanej lokalizacji. Ponadto, odpowiadając na współczesne potrzeby klientów, oferujemy możliwość korzystania z naszych pojazdów poza granicą kraju, bez dodatkowych kosztów za jej przekroczenie. – dodaje Anna-Maria Mikaberidze.

Polska, jest ósmym rynkiem, na którym będziemy mogli dostrzec Tesle zapewniane przez Beast Rent. Estoński startup początkowo dostępny dla użytkowników w obszarze Warszawy, lecz firma zapowiada sukcesywną ekspansję na kolejne miasta w naszym kraju, a także kolejne europejskie rynki.

Autor

Pressroom to dział, w którym znajdziesz informacje prasowe, czyli komunikaty prasowe udostępnione redakcji. Chcesz umieścić swoją informację prasową, napisz na redakcja@rebiznes.pl.
Udostępnij
Przeczytaj również